O MNIE


Jestem Magda i bardzo mi miło, że jesteście tu ze mną.
Jestem fotografem ślubnym z Wrocławia.
Poza tym, że fotografuję i zajmuje mi to naprawdę sporo czasu, lubię poczytać dobre książki, posłuchać muzyki, ugotować coś z włoskiej lub hiszpańskiej kuchni…ale nade wszystko uwielbiam poznawać nowe miejsca i zwyczaje ludzi. Mogłabym obserwować godzinami a aparat jest czasem moją przepustką, żeby znaleźć się w miejscu, gdzie może niekoniecznie mogłabym się znaleźć bez niego.

„Myślę, że fotografie powinny prowokować i nie pokazywać tego, co jest już znane. Nie wymaga ani wielkiej siły ani magii odtworzenie czyjejś twarzy na zdjęciu. Magią jest postrzeganie ludzi w zupełnie nowy sposób.”
Duane Michals

Kocham też naturę i wodę bo wychowałam się wśród jezior ale zawsze kiedy znajdę się w górach, zachwycam się właśnie nimi. Dają poczucie wolności a ja to uczucie uwielbiam… I chyba dlatego fotografuję. Bo daje mi to niesamowite poczucie wolności w tworzeniu i podejmowaniu decyzji, interpretacji i przekazywaniu wrażeń. Ścigam emocje, światło i cienie i wplatam je w Wasze piękne historie.
Będę zaszczycona mogąc opowiedzieć właśnie Waszą, wyjątkową i jedyną w swoim rodzaju.

Gotowi aby zacząć wspólną podróż?

Przeczytajcie co mówią o mnie Pary, które mi zaufały.

Ach, Magda i jej niesamowite pomysły! Pierwsze słowa jakie od niej usłyszałam brzmiały „Zrobimy dzisiaj coś szalonego?” i od razu wiedziałam, że to będzie świetny dzień. Ciągle nam podpowiadała co możemy zrobić, sprawiała że czuliśmy się mega swobodnie! Musze dodawać, że mimo że jest super drobna wrzucała mnie na dach samochodu? Mistrzowskie poświęcenie! Bardzo bardzo polecam!
Bardzo miło i przyjemnie spędziliśmy czas z Magdą, która wyciągnęła z nas ile się dało podczas szalonej sesji na rowerach! Serdecznie polecamy. Jak każda para nie wiedzieliśmy co robić i jak pozować ale byliśmy sobą, naturalni.I
to właśnie zostało uchwycone na zdjęciach. Z Magdą naprawdę jest bardzo fajnie! Polecamy!
Oboje z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni z reportażu ślubnego. Fotografie oddają wzruszenie, jakie towarzyszyło nam tego dnia, a także uwiecznia radość rodziny i przyjaciół, którzy z nami świętowali”  
Świetny kontakt przed sesją. Magda zaproponowała kilka pomysłów na sesję ślubną i była elastyczna co do realizacji. Sama sesja upłynęła nam w przyjemnej atmosferze, poszła szybko i sprawnie! Goście na ślubie zwrócili uwagę, że Pani fotograf była super sympatyczna 🙂 Znajomi komentują fotografie jako jedyne w swoim rodzaju, „inne niż teraz mają wszyscy”. Gorąco polecam i ogromnie dziękuję za piękne zdjęcia.
Z Magda poznaliśmy się rok przed ślubem na sesji dla par. Komunikatywna, słucha Klientów, sugeruje ale nie narzuca. Zdjęcia bardzo prawdziwe, eleganckie, klasyczne. Magda towarzyszyła nam podczas ślubu i wyłapała cudowne momenty. Dojrzały i mądry fotograf. Polecamy!  
Serdecznie polecam sesje u Magdy! Podczas sesji narzeczeńskiej czuliśmy się bardzo dobrze i swobodnie. Magdzie udało się wydobyć z nas same pozytywne emocje! Świetny kontakt i przede wszystkim piękne wykonanie zdjęć! Pamiątka na całe życie. Dziękujemy  
 

Serdecznie polecam! Zdjęcia wykonane bardzo profesjonalnie, atmosfera w trakcie sesji przyjemna, bez stresu i z pełnym zaangażowaniem! Pani fotograf z głową pełna pomysłów, my też mogliśmy dorzucić swoje a efekty pracy RE-WE-LA-CY-JNE. Pozdrawiamy i dziękujemy!”  
„Współpraca z Magdą to sama przyjemność, a efekt przerósł nasze oczekiwania. Była to nasza pierwsza profesjonalna sesja ale na pewno nie będzie ostatnią. Marzyły nam się naturalne zdjęcia, w luźnej atmosferze, które oddadzą nasze charaktery i lepiej trafić nie mogliśmy! Magda ma rewelacyjne oko i multum pomysłów na złapanie chwili w nietuzinkowym kadrze. Polecamy z całego serca”

Fotografia Ślubna i Rodzinna Wrocław

Masz jakiekolwiek pytania?

Studio Pomelo © 2021 - Studio Pomelo Fotografia Ślubna i Rodzinna Wrocław | Fotograf ślubny z Wrocławia | Fotograf rodzinny z Wrocławia

Projekt i wykonanie: whitesite.pl