O MNIE


Mam na imię Magda i bardzo się cieszę, że jesteś tu ze mną.

Fotografia to ważna część mojego życia i myślę nawet że pewnego rodzaju uzależnienie.
To sposób patrzenia na świat.
Lubię obserwować a aparat jest często moją przepustką, żeby znaleźć się w miejscu, gdzie może niekoniecznie mogłabym się znaleźć bez niego.

„Myślę, że fotografie powinny prowokować i nie pokazywać tego, co jest już znane. Nie wymaga ani wielkiej siły ani magii odtworzenie czyjejś twarzy na zdjęciu. Magią jest postrzeganie ludzi w zupełnie nowy sposób.”
Duane Michals

Kocham też naturę i wodę bo wychowałam się wśród jezior ale zawsze kiedy znajdę się w górach, zachwycam się właśnie nimi. Dają poczucie wolności a ja to uczucie uwielbiam… I chyba dlatego fotografuję. Bo daje mi to niesamowite poczucie wolności w tworzeniu i podejmowaniu decyzji, interpretacji i przekazywaniu wrażeń. Ścigam emocje, światło, cienie i wplatam je w Wasze piękne historie.
Będę zaszczycona mogąc opowiedzieć właśnie Waszą, wyjątkową i jedyną w swoim rodzaju.

Gotowi aby zacząć wspólną podróż?

Przeczytajcie co mówią o mnie Pary, które mi zaufały.

Jeśli szukasz nudnych, pozowanych zdjęć z takim samym uśmiechem na każdym ujęciu to nie znajdziesz tego u Magdy! Jeśli zaś szukasz kogoś kto uwieczni nie tylko to, jak piękna była Twoja sukienka tego dnia ale przede wszystkim to, jak się w niej czułaś, jaką miłość mieliście oboje w oczach, wzruszenie, od momentu przygotowań aż do ceremonii, to zdecydowanie Magda jest odpowiednią osobą!
Wybór fotografa na dzień naszego ślubu był niesamowicie trudny i stresujący, bo w końcu trzeba zaufać całkiem obcej osobie. że pokaże nas tak jak chcemy, że złapie wszystko na czym nam zależy, że dostaniemy nasz wymarzony reportaż.
Już na etapie pierwszego spotkania z Magdą poczuliśmy, że możemy jej zaufać. Całą swoją późniejszą pracą, super kontaktem z nami, zaangażowaniem, poświęceniem się w najważniejszy dzień naszego życia, tym, że była wszędzie a jednocześnie była niezauważalna, udowodniła nam, że było warto!
Dostaliśmy ogromne wsparcie, przepiękny reportaż który nie tylko pokazuje jak wyglądało nasze wesele ale przywołuje dziesiątki emocji!
Dodatkowo byliśmy z Magdą na sesji poślubnej, która przerosła nawet nasze oczekiwania.. Dlatego z ręką na sercu polecam wszystkim Studio Pomelo. To najlepszy wybór jeśli zależy Wam na czymś więcej niż tylko ładnych zdjęciach, bo zdjęcia są naprawdę przepiękne ale pokazują dużo więcej, a wielką sztuką jest uchwycenie tego.

Kasia i Jarek
Bardzo polecam Magdę! Zdjęcia zarówno z sesji jak i dnia ślubu wyszły przepięknie. Wszyscy byli zachwyceni efektem i mówili, że zdjęcia wyglądają jak z filmu. Nie tylko są piękne ale również zostały na nich uchwycone prawdziwe emocje. To naprawdę wspaniała pamiątka na całe życie!

Wiktoria
Polecam Madzię z całego serca!
Wkłada całe serce w to co robi. Zdjęcia, które otrzymaliśmy przeszły nasze oczekiwania.
Wzbudzają masę emocji, radości i wzruszeń. Nasza pani fotograf uchwyciła każdą chwilę będąc przy tym niezauważalną. Jest przy tym niezwykle perfekcyjna i taktowna.
Polecamy każdemu. 

Agata i Marcin
Jeśli szukacie niezwykłych zdjęć to trafiliście pod właściwy adres!
Magda ma ogromny talent I pasję co widać podczas sesji oraz na zdjęciach.
Sesje z Magdą można śmiało porównać do do spotkania z przyjaciółmi, bawisz się świetnie i zyskujesz rewelacyjne zdjęcia. Kontakt jest na bardzo wysokim poziomie, odpowie na każde pytanie. Naszym zdaniem 5 gwiazdek to zdecydowanie za mało…
Serdecznie polecamy współpracę z Magdą! Na pewno się nie zawiedziecie.

Ewelina i Kamil
Z Magda poznaliśmy się rok przed ślubem na sesji dla par. Komunikatywna, słucha Klientów, sugeruje ale nie narzuca. Zdjęcia bardzo prawdziwe, eleganckie, klasyczne. Magda towarzyszyła nam podczas ślubu i wyłapała cudowne momenty. Dojrzały i mądry fotograf. Polecamy!  

Ania i Grzegorz
Sesja z Magdą to nie jest zwykła sesja fotograficzna.To przepięknie spędzony czas w radości i miłości. To wspomnienia, nie tylko na zdjęciach ale i w pamięci.Podczas cudownego spaceru nawet przez sekundę nie czuliśmy, że jest z nami ktoś kto robi zdjęcia. Pełna swoboda, taka prawdziwa, nie sztuczne pozowanie.
Nawet nie marzyłam o takich zdjęciach. Widać na nich emocje, radość, miłość…głębokie spojrzenia i szczerość. To jest coś niesamowitego!
Gorąco polecam jeśli chcesz cudnie spędzić czas tak jak lubisz i chcesz mieć to uwiecznione na zdjęciach.

Eliza
 
 

Serdecznie polecam! Zdjęcia wykonane bardzo profesjonalnie, atmosfera w trakcie sesji przyjemna, bez stresu i z pełnym zaangażowaniem! Pani fotograf z głową pełna pomysłów, my też mogliśmy dorzucić swoje a efekty pracy RE-WE-LA-CY-JNE. Pozdrawiamy i dziękujemy!”  
Magda photographer the day of our wedding and she captured all the perfect moments we had in our happy day. We really liked how she didn’t capture just poses, but moments, smiles, details that brought very nice memories. We also loved how she plays with contrasts, angles, compositions and dark environments.

Ivan Pina Lopez

Fotografia Ślubna i Rodzinna Wrocław

Masz jakiekolwiek pytania?

Studio Pomelo © 2021 - Studio Pomelo Fotografia Ślubna i Rodzinna Wrocław | Fotograf ślubny z Wrocławia | Fotograf rodzinny z Wrocławia

Projekt i wykonanie: whitesite.pl